Det är här som julmagin börjar ...
Ge bort en avkopplande stund med denna duo Argan och ros, med orientaliska noter inspirerade av hammamritualer, för en stunds avslappning och mjukhet under högtiderna.
Setet innehåller:
Handkräm med argan och ros: silikon- och färgämnesfri, återfuktar varsamt händerna och omsluter dem med en lugnande doft.
Duschgel med argan och ros: ett klassiskt format med ett generöst lödder som skonsamt rengör och doftsätter huden.
En bodylotion med argan och rosenblad: fri från färgämnen. Den återfuktar och parfymerar huden, samtidigt som den erbjuder den avslappnande känslan av en traditionell hammam med en förtrollande orientalisk doft.
Setet innehåller även en elegant platta med fyra små LED-ljus och en siluett av hus och granar (30 × 6 × 11,3 cm i trä och metall), perfekt för att skapa en varm och rogivande atmosfär.
En oemotståndlig gåva att ge bort eller unna sig själv under julhelgen.